O klube za rampami

Vaša firemná akcia u nás získa iný rozmer. Pohodlných 110 miest na sedenie, kvalitný projektor s premietacou plochou 12 m2 a výborné ozvučenie. K dispozícií je plne vybavený bar a môžeme zaobstarať občerstvenie podľa dohodnutých požiadaviek.

ZA RAMPAMI sa pravidelne konajú koncerty a tematické párty rôznych hudobných štýlov, na ktorých sa stretávajú ľudia nie len z blízkeho okolia, ale takmer z celého Slovenska. Aj Vy si u nás môžete zrealizovať vysnívané podujatie! K dispozícií máte obsluhu za barom, fotografa, zvukového technika, bezpečnostnú službu a výkonný PA systém. V prípade špeciálnych požiadaviek vieme zabezpečiť aj extra aparát. Tím skúsených profesionálov je zárukou úspechu a dobrých referencií pre organizátora podujatia.

    Poskytujeme plný servis pre oslavy a večierky:
  • príjemná obsluha
  • hudba (dj, živá kapela, karaoke, reprodukovaná hudba), catering
  • podľa Vašich požiadaviek špeciálna výzdoba a podobne
  • možnosť zhotovenia profesionálnej fotodokumentácie a videodokumentácie.

Usporiadajte svoju výstavu, alebo vernisáž ZA RAMPAMI! Interiér Klubu je výborne osvetlený a tak Vám poskytuje ideálne prostredie na prezentáciu umeleckej tvorby. V prípade dlhodobejších výstav ponúkame možnosť prenájmu interiérových plôch.

O klube za rampami

Kultúrny priestor ZA RAMPAMI disponuje širokým zameraním. Vznikol v roku 2012 zásluhou mladých nekonvenčných ľudí, ktorí spojili svoje skúsenosti, nápady, prostriedky a vytvorili priestor, ktorý sa okrem  kvality vyznačuje aj flexibilitou, umožňujúcou širokú škálu podujatí. Koncerty, karnevaly, výstavy a podujatia rôzneho charakteru, či kultúrneho zamerania. Poskytuje možnosť prezentácie umelcov každého smeru, komerčných i nekomerčných. Klub je vybavený hudobnou technikou podľa štandardov, vyžadovaných hudobnými profesionálmi.

Vyberte si čo vás zaujíma