Podujatia

Už sa nevieme dočkať :)

Blížiace sa podujatia

28.11.2015

Sobota

DEPECHE MODE REVIVAL5.00

Depeche Mode Revival

Viac info

Depeche Mode Revival DJ Škodis 

04.12.2015

Piatok

MIKULÁŠSKA PÁRTY - Smola a Hrušky & The Paranoid9.00

Predpredaj 7e na https://www.ticketportal.sk/event.aspx?ID=21445

Viac info

Máte chuť na nezabudnuteľný večer a Mikulášsku párty s kvalitnou slovenskou hudbou v spojení štýlov reggae-punk a moderny rock? Nenechajte si ujsť špeciálne spojenie domácich obľúbených kapiel SMOLA A HRUŠKY a THE PARANOID v klube Za rampami v Novom Meste nad Váhom.

Keďže kapacita klubu je obmedzená, neváhajte si svoj lístok zakúpiť čo najskôr a užite si túto limitovanú Mikulášska párty 2015 !!!

KDE
Nové Mesto n. Váhom - Za rampami
mapa: goo.gl/vgHLbf

05.12.2015

Sobota

The Rolling Beatles cross the Elvis's Doors2.00

50s, 60s a 70s!

Viac info

Vianoce budú za rohom, no namiesto pečenia treba vybehnúť na poriadnu rocknroll party! Bude to prierez tvorby The Rolling Stones, The Beatles, Elvisa, The Doors a im podobných legiend. Pripravte sa na veľkú dávku 50s, 60s a 70s! Tešíme sa na vás.

11.12.2015

Piatok

ŠTÚR TÚR 1815- Heľenine oči, Fuera Fondo, Pell Mell 594.00

ŠTÚR TÚR 1815- Heľenine oči, Fuera Fondo, Pell Mell 59

Viac info

Heľenine oči ako ich nepoznáte!

Na AKUSTICKÉ turné lumpáckej kapely HEĽENINE OČI pod názvom ŠTÚR TÚR 1815 Vás chceme pozvati. Pre Vás skoro DVOJHODINOVÝ špeciálny program pripravili sme, venovaný oslave narodenia navždy mladého mladoňa pána Ľudevíta. Žiadne haraburdárstvo to! Žiadne frflaniny! Ale tvrdá drina i umenia priehršť chlapcov podtatranských čo ich Heľenine oči zvú!

Úplne nové piesne kapely, ale aj hitovky ktoré radi v obľube máte a to všetko v rozguráženom prevedení akustickom.
Dokonca sme oprášili i niektoré vôbec nehrané skladby aj pár piesní na básne pána ŠTÚRA pripravili!!!

HOSTIA:
Janko – husle, spev
Maca – akordeón, sax, spev

KAPELY:
- FUERA FONDO
- Pell Mell 59

Nové Mesto n. Váhom - Za rampami
mapa: goo.gl/vgHLbf


12.12.2015

Sobota

BASSIZM #2 ⋙ MAZTEK ⋘ [Lifted Music, Renegade Hardware, Dutty A

BASSIZM #2

Viac info

Na zahajovaciom evente BASSIZM zahral ako hosť skvelý producent a DJ A-CRAY, samozrejme nesklamal a odpálil to veľkom. Ľudia šaleli nie len počas jeho setu ale od začiatku eventu až do konca (aj po konci) a vytvorili neuveritelnú nezabudnuteľnú atmosféru, ktorá je citíť aj zo samotného aftermovie a fotiek. Úžasné feedbacky a pochvali od ľudí nás ženú nezastaviteľne vpred a preto chceme pre našich fanúšikov a ravers prinášať to čo si zaslúžia, takže na ďalšom našom evente uvidíte jedného z najväčších drum & bassových hviezd, samotného MAZTEKA ;)    ________________________▼LINE UP▼________________________   ♛ MAZTEK ♛  [Lifted Music, Renegade Hardware, Dutty Audio, Icarus Audio, Subculture] https://soundcloud.com/maztek   ★★★ FREEMIND ★★★   https://soundcloud.com/freeminddnb   ★ OPAQUE ★ [ EPIC BRAINS ]   https://www.mixcloud.com/OliverWallach/   ★ HOFFMAN ★ [ EPIC BRAINS ]   https://www.mixcloud.com/matushofferek7/   ★ ENIGMA ★ [ BASSIZM.SK ]   https://soundcloud.com/enigma-43   ★ NEKRIS ★ [ BASSIZM.SK ]   https://soundcloud.com/nekris   ★ THE X ★ [ DRUMATCH ]   https://soundcloud.com/thex-dnb  

18.12.2015

Piatok

Christmas OLDIES NIGHT3.00

DJ CHOSSE

Viac info

Všetkých Vás srdečne pozývame na Christmas Oldies Night, ktorá sa uskutoční 18.12 2015 v Klube za RampamiNajlepšie hity Vám zahrá DJ CHOSSE 

19.12.2015

Sobota

DuPaNiCa5.00

Srdečne Vás pozývame na ďalšiu ૐ Psychedelic Trance ૐ

Viac info

Srdečne Vás pozývame na ďalšiu ૐ Psychedelic Trance ૐ akciu tentokrát pod názvom DuPaNiCa s novou výzdobou a novými menami ;-)    ૐ Obujte si svoje obľúbené dupačky a vidíme sa na floore! ૐ   LIVE ACT:   Prvýkrát na Slovensku sa nám predstaví producent Shaman Baraban pôvodom z Ruska, ktorý žije už niekoľko rokov v Prahe a prekvapí Vás svojimi nezvyčajnými melódiami forest-psychedelicu.   SHAMAN BARABAN    https://soundcloud.com/shaman-baraban     AUDIO PILOTS:   EJCZKA (Ufo Bufo Team CZ) https://soundcloud.com/ejczka/ejczka-the-heart-of-the-matter   FARMITCH (Maryosha Djs CZ)   MARSCHI (Maryosha Djs CZ) https://soundcloud.com/dj-marschi   PSYONICLE (Zahadum Sphere NR)   ROBAS (Zahadum Sphere NM)   YAWKYAWK (PN) https://soundcloud.com/trumpeter-haring/foggyvision-psychedelic           Decos: Maryosha Djs CZ + .......   Photos: Martin Košnár alias Ciáš ;)    

23.12.2015

Streda

MEDIAL BANANA - Rockin' It - Nové Mesto - 23.12.

MEDIAL BANANA - Rockin' It

Viac infoS radosťou by sme Vás chceli pozvať na ďalšiu párty plnú kvalitného reggae. Oslávte spoločne s nami začiatok vianočných sviatkov s najúspešnejšou slovenskou reggae kapelou Medial Banana, ktorá na zimu chystá turné k ich novému albumu s názvom Rockin´It.  Viac info už čoskoro na stránkach : KLUB ZA RAMPAMI , Medial Banana

26.12.2015

Sobota

Štefánska Párty3.00

Dj Dominik G.a Denis K.

Viac info

 

Už tradične najlepšia štefanská zábava v širokom okolí sa aj tento rok koná v našom klubíku. Príďte si vychutnať jedinečnú atmosféru vianoc , klubovej pohody a skvelej hudby, ktorú zažijete iba u nás . Do tanca Vám zahrá ostrielaná djská dvojica Domino Gono a Denis Kostelanský . 

16.01.2016

Sobota

SLOBODNÁ EURÓPA - SK6.00

vstupenky na mieste alebo www.zarampami.sk-rezervacie

Viac info

support: ? vstup od 19.00 hod.21.00 hod. "support"22.00 hod. SLOBODNÁ EURÓPA

Rezervovať vstupenky