Podujatia

Začiatok novej klubovej sezóny

tešíme sa na Vás

Blížiace sa podujatia

19.10.2018

Piatok

Oldies Night

Viac info

O zábavu sa už tradične postará Deejay Chosse! 

20.10.2018

Sobota

East Attack 2018 , Brute , Perversity , Mordum

Po fantastickom koncerte v Collosseu sme sa spolu s týmito skvelými kapelami rozhodli urobiť s East Attack niečo ako turné a priniesť showku kapiel aj do iných miest na Slovensku

Viac info

Po fantastickom koncerte v Collosseu sme sa spolu s týmito skvelými kapelami rozhodli urobiť s East Attack niečo ako turné a priniesť showku kapiel Mordum, Perversity a Brute aj do iných miest na Slovensku a možno aj za jeho hranice. Tento rok sa East Attack 2018 uskutoční v Novom Meste nad Váhom v miestnom klube Za Rampami.

Všetky tri kapely naša scéna veľmi dobre pozná a všetky sa na koncertoch tešia veľkej obľube. Majú svoju masívnu silu a ich vystúpenia bývajú lákadlom aj pre väčšie vzdialenosti. Predsa len všetky patria na deathmetalovú špičku Slovenskej scény. Všetky tiež majú vydané svoje albumy, ktoré dúfam tí najvernejší majp pomaly zodraté. Nie je najmenší dôvod sa na EAST ATTACK 2018 netešiť a preto všetkých na túto akciu srdečne pozývame.

Vstupné: 5€

MORDUM
https://www.facebook.com/mordumsk/
PERVERSTITY
https://www.facebook.com/perversityband/
BRUTE
https://www.facebook.com/brute.esdm/

Každému šíriteľovi ďakujeme za podporu, zdieľanie, pozývanie a predo všetkým za aktívnu účasť. Pre priebežné ďalšie info sledujte túto udalosť.

27.10.2018

Sobota

Al Style Party

Vstupné 3 €

Viac info

Miluješ zábavu a absolútne ťa nezaujíma, akú hudbu práve počúvaš? V tom prípade sa môžeš tešiť na jedinečnú All Style Party, na ktorej ťa privítajú obľúbení DJs Dominik Gono a Marco Van Polo! Heslo tejto party bude: Nekonzervuj, zabávaj sa!
DJs ti ukážu, že každý hudobný štýl má niečo do seba a že tancovať sa dá úplne na všetko! Počas tejto noci zaznie elektronická tanečná hudba, oldies, ale aj rockové pecky! Tešíme sa na teba!

31.10.2018

Streda

Halloween Night 2018

Vstupné 3 €

Viac info

Najlepšia, najočakávanejšia, najtemnejšia a najstrašidelnejšia party je opäť tu! Rok sa s rokom stretol a my sa stretneme v predvečer dušičiek na Halloweenskej Party, ktorú veľmi dobre poznáš. Celou nocou nás budú sprevádzať Dominik Gono a Marco Van Polo. Zaznejú tie najväčšie hity, rovnako ako aj tematická strašidelná hudba. Kostým obľúbenej filmovej alebo rozprávkovej postavy je občianskou povinnosťou každého dobrého návštevníka. Priprav sa na noc plnú dobrej zábavy na plese príšer!

09.11.2018

Piatok

ZOČI VOČI (Tour jeseň 2018) NMnV

Predpredaj: https://tootoot.fm/en/events/5bbc5b586285300bdc5b4b8a

Viac info

Pozývame Vás na jesenné turné skupiny ZOČI VOČI, ktoré sa uskutoční 9.11.2018 v našom Klube Za Rampami. 
Cena vstupenky v predpredaji 8 euro
https://tootoot.fm/en/events/5bbc5b586285300bdc5b4b8a
Na mieste 10 euro.
Tešíme sa na Vás.

15.12.2018

Sobota

Depeche Mode Revival (UnL) / After PARTY / DJs Skodis a Martens

Tešíme sa na Vás.

Viac info

Priatelia, najlepší DEPECHE MODE Revival v CZ a SK zavíta opäť po roku do Klubu Za Rampami. Čaká na Vás neskutočná atmosféra s hitmi tejto Britskej kapely, ktorú určite netreba nikomu predstavovať. Po koncerte sa uskutoční skvelá afterpárty s domácim DJ ŠKODISom a jeho kolegom z Bratislavy DJ MARTENSom, na ktorej určite nebude sedieť na zadkoch. Tešíme sa na Vás.

26.01.2019

Sobota

Už Jsme Doma Za Rampami 2019

Predpredaj: 8 €
Na mieste: 9 €

Viac info

Otvorenie klubu o 19.30 hod.
Vstup:
rezervacia cez www.zarampami.sk 8 euro
na mieste 9 euro

Už Jsme Doma - Kry
Indies MG
Vychází 7.9.2018 

8 nových písní po 8 letech. 100 let od vzniku republiky v roce 1918, 70 let od neblahého roku 1948, 50 let od neméně neblahého roku 1968. Album Kry dokonce obsahuje jedno osmislabičné slovo. 
Kry jsou pro Už jsme doma symbolem pomíjivosti, ale také zápasu s ní. Jsou i symbolem cyklu a návaznosti, vědomí sounáležitosti s tím co bylo a s tím co bude, vědomí odpovědnosti při převzetí štafety, jejího poponesení a nakonec jejího předání. 
Album je také věnováno lidským krám, těm , které se bezmocně pohupují na vlnách Středozemního moře a tají tak rychle, že si toho ani nikdo nevšimne. Album je tedy i o rozmáhající se bezcitnosti a netečnosti, o strachu a jeho zneužívání, o předsudcích, ale hlavně o varování před usedáním na lep všem těm malým Hitlerům a Stalinům, kteří se derou k moci a neštítí se vůbec ničeho. Takhle vždycky začíná nějaká nehezká doba. 
Nikdo z nás nemá na světě neomezený čas, je tedy dobré tu cestu od odlomení ledovce, přes jeho pomalé odtávání až po poslední krystalek ledu, kterým se voda stane téměř neznatelně o trochu vlhčí, naplnit něčím užitečným. Album Kry není návodem, jak toho dosáhnout, je jen připomenutím, maličkým budíkem, který si můžete ( ale nemusíte) dát večer pod polštář, aby jste se nezapomněli probudit. 

Album s tímto chladným názvem bude pokřtěno v nejsevernějším městě na světě – Longyearbyenu v klubu s názvem Huset na souostroví Špicberky !!!! A to 8. září. ????


Hudba a texty Miroslav Wanek
Výtvarno Martin Velíšek

Na albu hrají Adam Tomášek na trubku a zpívá, Pepa Červinka na basovou kytaru a zpívá, Vojta Bořil na bicí a Miroslav Wanek na kytary, klávesy a také zpívá. Jako host hraje v několika písních pozounista Radek Surynek. 

Písně tohoto alba byly nahrány zčásti ve studiu Indies v Brně (na konci června 2018) a ve studiu Zdravý zvuk v obci Jakub na Kutnohorsku (v průběhu července 2018). 

hudební režie – Miroslav Wanek, Adam Tomášek
mix, editing a mastering – Bronislav Šmid
grafika – Miroslav Wanek a Petr Kuranda