Podujatia

24.04.2015 zatvorené

V piatok 24.04.2015 sa koná v klube súkromná akcia a klub bude pre verejnosť zatvorený

Blížiace sa podujatia

25.04.2015

Sobota

Elvis Is Back !1.50

Elvis Is Back !

Viac info

Načešte si ofiny, naleštite si tanečné topánky. Prichádza "Elvis Is Back!" party! Môžete sa tešiť na dávku najlepších hitov od Elvisa, Chucka Berryho, Buddy Holly, a mnohých ďalších. Klub Za Rampami ovládne tanečná horúčka v rytme toho najlepšieho z rockabilly a 50s rocknrollu.
30.04.2015

Štvrtok

AMO SONY XPERIA TOUR 20155.00

AMO SONY XPERIA TOUR 2015

Viac info

Po prelomovom albume „Rok nula“ sa formácia AMO opäť hlási o slovo. Tentoraz prináša nové EP s názvom „Analog Architekt“, ktoré vyjde iba v digitálnej podobe. 

„Analog Architekt“ je štúdiová nahrávka v podaní Gábora Tokára (bicie), Martina Štefánika (klávesy), Jozefa Madolu (basgitara) a Mariána Jaslovského (flauta, saxofón, EVI). Svojím rapom tradične sekundujú Opak a Moe, dve tváre, ktoré dávajú kapele AMO hlas už jedenásť rokov. „Je to úplne nový postup práce. Jediné, čo zostalo po starom, sme my dvaja s Opakom. Rap je a vždy bude v štýle AMO, hudba je ale výrazne kreatívnejšia. Kapela nahrala skladby na jedenkrát. Takto momentálne hráme. Chceli sme živú nahrávku, ktorá to autenticky a pravdivo zachytí,“ vysvetľujú. Aby AMO vykreslili atmosféru prípravy novinky „Analog Architekt“ nielen zvukom, ale aj obrazom, predstavujú tiež nové video vo forme dokumentu zo štúdia. 

Už čoskoro si fanúšikovia budú môcť nový zvuk kapely AMO vychutnať naživo na koncertoch jarného AMO SONY XPERIA TOUR 2015:

01.05.2015

Piatok

Punk & Rock ´n´roll na 1.mája!!!4.00

Punk & Rock ´n´roll na 1.mája!!!

Viac info

Znovu po roku do Klubu Za Rampami prichádza "najpotetovanejšia kapela v Čechách", kultové Staré Pušky. Kapela tu odohrá jeden z dvoch koncertov plánovaných na Slovensku v tomto roku a môžete sa tešiť na skladby z aktuálneho albumu "Stálo to za to" ako aj na "staré známe hity" ako Hallo, Sladkých 11, Nikdo nepřišel  a ďalšie...

 

Pušky vystúpia ako hosť domácej ska-punk´n´roll kapely Hrana, ktorú netreba predstavovať. Hrana odohrala za posledný rok a pol viac ako 90 koncertov v Čechách, na Slovensku, Nemecku či Maďarsku, hrala turné s kapelami Konflikt či  Divokej Bill, obmenila zostavu a pripravila v poradí svoj tretí album s názvom "Ozlomkrky", ktorý sa bude krstiť práve na tomto špeciálnom prvomájovom koncerte!!!

 

Ako support sa predstavia skvelí alternatívni punkáči z Trenčína, Uhol dopadu a sekundovať im bude čoraz populárnejšia domáca Punková Knedla, ktorá, aby toho nebolo málo, predstaví a pokrstí v rámci tohoto koncertu svoj nový klip!

 

A keďže si prvý májový deň zaslúži ešte viac, tak ako bonus zahrajú svoj svižný punk ´n´roll bratislavský Dafy and the Rafters a premiéru Za Rampami bude mať aj nová kapela Mišáka, z teraz už ex-Anonym Kids, s názvom Box!

 

A to celé dohromady minimálne ozlomkrky najväčšia rockovo-punková-májová žúrka v meste!!! 

Vstup: 4,- Euro

 

Line Up už čoskoro!

07.05.2015

Štvrtok

JUNGLE RIDDIM SHOW 5 - DEADLY HUNTA

JUNGLE RIDDIM SHOW 5 - DEADLY HUNTA

Viac info

S radosťou Vás pozývame na piate uspešné pokračovanie JUNGLE RIDDIM SHOW, ktorá privíta špeciálneho hosťa. Akcia plná kvalitného reggae , junglu a dancehallu.
DEADLY HUNTA (UK) 

Deadly Hunta si vo svojom žánri vybudoval v Európe renomé jedného z najlepších umelcov vystupujúcich naživo. Neustále na sebe pracuje, jeho show v sebe mieša prvky dancehallu, hip hop, dubstepu či reggae. .Za dobu svojho posobenia vydal vela peciek a niekolko krat vystupoval s hudobnymi legendami ako su napr.

Buju Banton,Wu Tang Clan,Ice T,Solo Bunton a brooklynsky raper Supernatural. Deadly Hunta sa uz niekolkokrat slovenskemu publiku predstavil ci uz na parties v cluboch,alebo na festivaloch. Deadly je už v našom kraji známy z Galoty 
BALANS
BALANS je slovenské reggae duo, ktoré tvoria dvaja RASTAbratia Vigy "BLACK" & Muwan "HUMAN".V tvorbe môžete nájsť songy v rôznych žánroch reggae.
https://soundcloud.com/balans-vigy-muwan
RUFFNECK SOUND SYSTEM
CERULO

Pôvodom z Nitry sa s elektronickou hudbu začína zaoberať najskôr ako poslucháč už od svojich 19 rokov. Nechával sa unášať rôznymi štýlmi začínajúc technom cez breakbeat a trance. Až kým v roku 2004 kupuje v Anglicku svoje prvé dnb platne a zlomene beaty oslovujú jeho srdce. Po návrate z Anglicka spolu s Deeply Shallowom zakladajú crew From Dask Till Dawn a začínajú organizovať menšie akcie v Nitre. Postupom času hráva na väčších festivaloch v okolí Nitry ako sú Rotor, Beefree, Vrískanica. Cerulo odchádza v roku 2008 späť do UK, kde spolu s Riddimtion Sound Systemom skúša na vlastnej koži Reggae a Raggajunglove akcie, ktoré ho uchvátia. Po návrate domov sa venuje Raggajunglu ale v jeho setoch môžete počuť aj prvky reggae, hiphopu a iných štýlov.zaciatkom roka 2011 zalozil RuffNeck SoundSystem..
LEBKA
Povodom z Jaslovskych Bohunic,jeho prve zoznamenie sa s eletronikov prislo v jeho 18 rokoch sa mu zapacilo Techno pri ktorom ostal asi 2 roky..potom sa nahodne dostal k albumu od Asian Dub Fundatian a zlomene beaty ho dastali natolko ze uz sa ich nevzdal...s DJ-ingom zacal pomerne neskoro v 23 rokoch najskor DNB ale casom po zoznameni sa s DJ Buganom ho uchvatil raggajungle...v jeho bagu najdete placky od producentov ako DJ K,Paulie Walnuts,Krinjah,Tester a ine..v roku 2011 zaklada RuffNeck SoundSystem s Cerulom a zacina v TT organizovat akcie s nazvom Jungle Buggy Night...
STREET MADNESS CREW
Street Madness je multižánrový projekt chalanov z okolia Nového Mesta nad Váhom. Pod značkou Street Madness nájdeme djov a promoterov, ktorým zašmakovala aj exotická kuchyňa. Môžete sa tešiť na energický set, ktorý Vás nenechá sedieť. 
https://www.facebook.com/pages/Street-Madness-production/1494839894105933?fref=ts

08.05.2015

Piatok

TRAP NIGH

Bude to noc plná TRAPu a DNB!

Viac info

Bližšie informácie a LINE UP už čoskoro. Bude to noc plná TRAPu a DNB!  Viac info v udalosti alebo tu: http://goo.gl/DwD4Cz

15.05.2015

Piatok

NEURO VISION DNB PARTY 53.00

NEURO VISION DNB PARTY 5

Viac info

CONECT 

PAPLON 

YEAH!BUT? 

FILIP LIVE DRUMS

HABO 

RH POSITIVE

LAHVISS

16.05.2015

Sobota

MOVIE OLDIES NIGHT2.50

Milí priatelia, srdečne Vás pozývame na Movie Oldies Night. Táto neopakovateľná noc sa bude niest v duchu vašich obľubených filmových postáv...

Viac info

Milí priatelia, srdečne Vás pozývame na Movie Oldies Night. Táto neopakovateľná noc sa bude niest v duchu vašich obľubených filmových postáv do ktorých sa možete už v tento večer naplno vžiť. Jack Sparrow, Sherlock Holmes, Catwoman, Pipi Dlhá Pančucha, Freddy Krueger, Alica z Krajiny Zázrakov, Wednesday Addams a mnohí ďalší čakáme a tešíme sa práve na Vás. :)

22.05.2015

Piatok

STUDENT SESSIONS2.00

DJs: Ondrey Landers​, DJ Mayco, Wrick & GOBLIN.

Viac info

Pokračovanie úspešnej tanečnej akcie z názvom Student Sessions, 22. Mája 2015 v Klube za rampami, kde oslávime spoločne maturity!

DJs: Ondrey Landers​, DJ Mayco, Wrick & GOBLIN.

Tešíme sa na Vás!

13.06.2015

Sobota

AK (S.BARRACUDA, PASTOR, DJ BUSY)

Azurit Kingdom(S.Barracuda § Pastor + DJ Bussy)

Viac info

Vycházející České hvězdy trap music rapu se svou nadupanou show zavítají v sobotu 13/6/2015 poprvé do Nového Mesta Nad Váhom.

Azurit Kingdom(S.Barracuda § Pastor + DJ Bussy)

Line up: postupne doplníme.
VIac info čoskoro alebo na: 

https://www.facebook.com/pages/100KA-Promotion/738829126137905

https://www.facebook.com/MagicEventsTeam

Rezervovať vstupenky