Podujatia

07.03.2015 zatvorené

V sobotu 07.03.2015 sa koná v klube súkromná akcia a klub bude pre verejnosť zatvorený

Blížiace sa podujatia

02.04.2015

Štvrtok

JUNGLE RIDDIM SHOW 4 - ZELENÝ ŠTVRTOK -

JUNGLE RIDDIM SHOW 4 -N3O Akustika​

Viac info

S radosťou Vás pozývame na štvrté uspešné pokračovanie JUNGLE RIDDIM SHOW. Akcia plná kvalitného reggae , junglu a dancehallu.
N3O Akustika​
Zatvor oči, predstav si hlboký inšpiratívny nádych niekde na Jamajke, chvíľu zadrž dych a potom zo seba vypusť svieži tatranský chlad priamo pod slovenskými veľhorami. Takto akosi sa prelína karibské reggae a slovenský folklór do world music v hudbe projektu N3Oakustika. Kapelka, ktorá vykvitla ako taká kvetina v Prešove koncom roku 2012 je hudobným spojením mohutného kontrabasu, akustickej gitary,rezkých husličiek, rytmického cajóna a píšťaly, ktorú chlapcom prepožičala snáď sama matka zem. Celý tento ansámbl spájajú duchaplné texty na zamyslenie a uvedomenie frontmana Dominika, ktoré sa nesú v odkaze prírody, slobody a jednoty. Kapela počas svojho krátkeho pôsobenia na scéne už stihla odohrať množstvo zaujímavých koncertov a nenechala v kľude žiaden typ publika. Bavia sa deti, zamýšľajú mladí, uvedomujú dospelí a užívajú si aj tí najskúsenejší. 

Dominik, Filip, Paly, Mirko a ešte raz Filip dokážu vniesť svetlo porozumenia do každého tmavého baru 

či rozpútať duchovnú revolúciu kdekoľvek na ulici pre náhodných okoloidúcich, ktorí aspoň trochu vnímajú:) 
STREET MADNESS CREW

03.04.2015

Piatok

Indie Tunes 41.50

Indie Tunes 4

Viac info

Ani sme sa nenazdali a už je po zime. Pomaly, ale isto sa blíži leto a preto sme pre vás pripravili už štvrté Indie Tunes. Klub Za Rampami rozozvučia najnovšie indie hity z celého sveta ale aj z lokálnej scény. Do krepčenia nám zahrá - Matt Skywalker + support
Vstupné: 1,50€

05.04.2015

Nedeľa

Velkonočná Finlandia Party2.00

!!!AKCIA!!!!!!FINLANDIA CLASIC,CRANBERRY LEN 1e

Viac info

!!!AKCIA!!!!!!FINLANDIA CLASIC,CRANBERRY LEN 1e

DJ LACY 

DJ TITO

10.04.2015

Piatok

OLDIES NIGHT vol.22.50

Do tanca Vám zahrá DJ CHOSSE

Viac info

S radosťou Vás pozývame  už na druhú Oldies Night. Nezabudnite nájsť vo vašom šatníku najlepšie kúsky z rokov minulých, ktoré určite spestria túto noc :) 

Tešíme sa na vašu účasť! ;) 
Do tanca Vám zahrá DJ CHOSSE

https://www.facebook.com/pages/DjChosse/149973955108504
VSTUP : 2.50 €

Dresscode : 2€
WELCOME DRINK NA VSTUPE

11.04.2015

Sobota

FAMAT 20153.00

13. ročník festivalu amatérskej tvorby FAMAT

Viac info

13. ročník  festivalu amatérskej tvorby FAMAT  opäť ponúka kvalitné obsadenie, kvalitný hudobný zážitok a priestor pre mladé kapely, spevákov a speváčky.

Súťažiace skupiny  BEZPOCHÝB, EVERLONG, STRIPLESS, ROCKOVANKA, DAVE BRANNIGAN  a  RANNÁ NEVOĽNOSŤ majú veľkú motiváciu, keďže víťaz FAMATu 2015 bude môcť prezentovať svoju tvorbu na hlavnom  pódiu najväčšieho rockového festivalu  na  Slovensku - na TOPFESTe !!!

Pelotón súťažiacich doplní hosť festivalu : skupina FINGERS, ktorá na minuloročnom FAMATe obsadila tretie miesto  a záver bude patriť  plnohodnotnému vystúpeniu  nitrianskych ZOČI VOČI a ich energickej showke plnej prekvapení, hitov a rockového nasadenia.

Celkovo teda vystúpi  8 skupín a už teraz je jasné že v Novom Meste nad Váhom, v  Klube za Rampami to bude 11. apríla poriadne našlapaný večer ... Všetkých srdečne pozývame !!!

17.04.2015

Piatok

NEON LIVE /// PICO / STAME / ROBBIE / M. MICHNIAK

→ DJ PICO
→ DJ STAME
→ DJ ROBBIE
→ DJ Martin Michniak

Viac info

➜ Nové Mesto nad Váhom!

Začiname sa tešiť na leto, ale predtým ako zapojíme prírodu a krásnu pláž Perla dáme ešte jednu klubovku. NEON príde opäť Za Rampy, kde sa predstavíme v plnej sile:
→ DJ PICO: http://bit.ly/dj_pico

→ DJ STAME: http://bit.ly/dj_stame

→ DJ ROBBIE: http://bit.ly/dj_robbie

→ DJ Martin Michniak: http://bit.ly/MartinMichniak
➜ DRESSCODE:

FARBY - COLORS - BARVY, ty si FARBA! Príď v čomkoľvek NEÓNovom a dostaneš za to dobrý, ba priam super pocit. Môže byť naozaj čokoľvek. Opasok, teniska, šnúrka, vlasy, nechty, doplnky, tričko, nohavice, tenisky, alebo bikiny? Proste niečo žiarivé, stačí ozaj decentný doplnok! 
→ Tešiť sa môžte na exkluzívnu elektronickú žúrku plnú kvalitnej tanečnej muziky.

→ A samozrejme zvuková a svetelná výprava od Mr. DREY a jeho Fashion Sound!
➜ Links:

NEON: http://bit.ly/NEON_NeoDancevent

08.05.2015

Piatok

TRAP NIGH

Bude to noc plná TRAPu a DNB!

Viac info

Bližšie informácie a LINE UP už čoskoro. Bude to noc plná TRAPu a DNB!  Viac info v udalosti alebo tu: http://goo.gl/DwD4Cz

Rezervovať vstupenky