Nadchádzajúce podujatia

MOMO- Nový album rival
19.12.2014 o 21:30

MOMO
DJ BRUNO M
http://shop.rukahore.sk/momo#!cd-momo-rival
https://www.facebook.com/MOMOakaRIVAL?fref=nf
www.zarampami.sk
RAPER MOMO JE KAŽDÝM DŇOM SILNEJŠÍ:
KONKURENTOM ŠLAPE NA KRK NOVÝM ALBUMOM „RIVAL“

Bratislavská hip-hopová scéna vychovala v posledných desaťročiach nejednu silnú hudobnú osobnosť. Jedna z tých najvýraznejších vyrástla v raperovi s umeleckým menom MOMO. V týchto dňoch rezonuje na hudobnej scéne predovšetkým vďaka svojmu 4. štúdiovému albumu „RIVAL“ s newschoolovým zvukom, na ktorom hosťujú Tina, Separ, Ektor či DJ Wich http://goo.gl/ts4ND7.
Presne rok po vydaní poslednej štúdiovky „Za očami” prináša raper MOMO nový, v poradí štvrtý album s názvom „RIVAL”. Vydanie albumovej novinky sprevádza hneď niekoľko trackov na čele s rovnomenným titulným singlom „Rival” http://goo.gl/dqyo6F. Podľa raperových vlastných slov pojem rival v tomto prípade nesie hneď niekoľko významov. Na jednej strane do textov pretavil svoju schopnosť byť rivalom pre ostatných top raperov na hudobnej scéne – k čomu časom a skúsenosťami prirodzene dospel. Na druhej strane vníma existenciu súpera v sebe samom pri prekonávaní vlastných limitov a hraníc.

„Za posledných 12 mesiacov cítim výrazný umelecký posun, keďže som sa celý rok naplno venoval rapu. Bol to prvý rok, v ktorom som mal na to dostatok času, za čo vďačím albumu „Za očami”. Zase som to vychytal o niečo viac (o dosť),” hodnotí raper svoju uplynulú sezónu na scéne a jedným dychom dodáva, čo očakáva od roka, ktorý práve prichádza: „Uplynulý rok bol pre mňa osobne najplodnejší. Vykonal som veľa práce a verím, že budúci rok bude odozvou na ten, ktorý sa práve končí,” hovorí na margo roku 2014, ktorého umeleckú stránku intenzívne ovplyvnilo dianie v raperovom súkromí – stal sa otcom a napísal skladbu „Zodpovednosť chlapa” http://goo.gl/UkShwO, ktorej vznik sa spája práve s obdobím, kedy sa radostnú správu dozvedel. „Je to srdcovka – skladba o tom, ako som celé toto obdobie vnímal a o mojom postoji voči tomu,” dodáva čerstvý otec, ktorý si pre tento dôležitý track vybral hudbu od producenta menom Maiky Beatz. Okrem neho si na albume našli miesto skladby od ďalších producentov na čele s veľkými menami DJ Wich či G-Bod, v ktorého štúdiu Anapol sa album nahrával i mixoval. „Samotná výroba vrátane nahrávania a mixovania trvala pár mesiacov, album ale vznikal celý rok (texty, hudby, atď),” vysvetľuje raper a s úsmevom dodáva, že spomínané štúdio sa stalo na nemalú časť roka jeho druhým domovom…

Ďalšie zaujímavé mená sa objavili medzi rapujúcimi či spievajúcimi hosťami. „Na dvoch featoch je pre mňa osobne najlepší český raper Ektor, s ktorým o hudbe dosť komunikujem a riešim, čo a ako - sme kamoši a navzájom si hosťujeme na albumoch. Zverejnil som skladbu „Naplno“ http://goo.gl/NELjQz, v ktorej mi hosťuje. Ďalej je tu Separ, s ktorým spolupracujem už dlhšie a stále to funguje. V jednom refréne sa objaví aj Igor Kmeťo ml., s ktorým sa tiež poznáme už nejakú dobu a uznávam ho ako speváka či producenta. A tiež je tu duet „Raj“ s Tinou http://goo.gl/AIcCyw.“

Momovi sa nedostatok singlových, videoklipových ani albumových releasov rozhodne vytknúť nedá. Aké sú raperove pracovné plány na najbližšie mesiace? Čím poteší fanúšikov v ďalšom roku? „Budú ďalšie videoklipy k albumu, nové spolupráce, nové projekty. A samozrejme Rival Tour 2015. Pre viac info treba sledovať Facebook: www.facebook.com/MOMOakaRIVAL,“ dodáva.


Christmas ELECTRO SWING
20.12.2014 o 21:00

Vrátťe sa s nami do časov, kedy sa nosila elegancia a z tančiarni bolo počuť swing. Klub za Rampami zažije nefalšovanú swingovačku a tanečný parket bude vŕzgať pod náporom energických tanečníkov. Tešíme sa na dámy v elegantnych šatách a na pánov v oblekoch.

Počas večera Vás na parket pritiahnu djské sety DJ deagONa a djky DJ Trixxi aka Deep Barbie A aký by to bol swingový večer bez zvuku ozajstného saxofónu? Počas celého večera bude Dj-ov doprevádzať saxofonista Serious SAX .

DJ DEAGON
https://www.facebook.com/djDeagon?fref=ts

DJ TRIXXI
https://www.facebook.com/djanetrixxi?fref=ts

SERIOUS SAX
https://www.facebook.com/pages/Serious-SAX/288905531309323

VSTUP : 2 € s DRESSCODE
2,5 € normal


Vianoce Za Rampami
24.12.2014 o 21:00

viac info čoskoro


Rolling Beatles cross The Doors no.4
25.12.2014 o 20:00

Kapor bude zjedený a darčeky rozbalené, takže na další deň treba vybehnúť na poriadnu rocknroll party a osláviť to. Bude to prierez tvorby Rolling Stones, Beatles, Doors a im podobných legiend. Okrem toho tento rok pridáme aj riadne vypalovačky v podobe rockabilly. Pripravte sa na veľkú dávku 50s, 60s a 70s! Tešíme sa na vás.

vstup: 1,50€


Štefanská Disco Party
26.12.2014 o 21:00

!!!!CAPTAIN MORGEN 1e!!!!!!
Dj LACY
Dj TITO
Dj GONYZZ


S3tlife ZoStokyHore Party+Jam
27.12.2014 o 20:00

Rok 2014 je pomaly za nami a my tu máme premiéru nášho druhého celoročného bmx vidka s názvom ZoStokyHore. Celý deň začne bmx Jamom v hale v NMnV, kde sa bude jazdiť bunnyhop contest a rail best trick. Po Jame sa všetci premiestnime do Klubu za Rampami, kde na vás čaká bohatý celovečerný program.

Odštartuje to premiéra nášho dlho očakávaného vidka s názvom ZoStokyHore, kde budeš môcť vidieť takmer celú našu crew v tých najostrejších trikoch a sérkach. Po vidku nás presne ako minulý rok čaká ťažká párty.

Odštartuje ju piešťanský DJ Anthony Donutt hrajúci prevažne rap n trap. Po ňom vystúpi jeden z najlepších mc na SVK aka Boy Wonder spolu s DJom Spankom a celú túto parádičku nám zakončí dvojica dnb djov z Levíc pod názvom RESISTANT.

Máš sa rozhodne načo tešiť, tak sa na sviatky doma dobre nažer nech máš v klube energiu kaliť až do rána. Začiatok Jamu bude zhruba okolo 14hod. a premiéru si odpálime zhruba okolo 21.30.

Vidíme sa 27.12. v Novom Meste nad Váhom gangstaz...


OLDIES NIGHT
16.01.2015 o 21:00

S úsmevom na tvári Vás pozývame na prvú oldies party v našom podaní. Vráťme sa spolu do časov, kedy zapádná kultúra k nám prenikala len zriedkavo. Môžete tešiť na špeciálnu dobovú výzdobu, ktorú môžete okoreniť kúskami zo svojho šatníka.

Do tanca Vám zahrá DJ CHOSSE

VSTUP : 2 € / 61ČSK

WELCOME DRINK NA VSTUPE


EGO & DEEJAY POPPER
23.01.2015 o 21:00

EGO & DEEJAY POPPER

DJ BRUNO M

VSTUP 6e
https://www.facebook.com/RukaHore?fref=ts
www.zarampami.sk


Zobraziť predošlé