Podujatia

Začíname už o

tešíme sa na Vás

Blížiace sa podujatia

31.03.2017

Piatok

Neuro Vision Dnb Party 12 - Slovenská edícia

Viac infoMilí dnb ravers v spolupráci s nitrianskou Basement DnB crew sme si pre Vás pripravili posledný marcový deň ďalšie pokračovanie pre milovníkov lámavých beatov Neuro Vision vol. 12. Akcia bude warm-upom na Basement Festival, ktorý prebehne v nedobytnej pevnosti Komárno. 
 


čím to bude iné ? Naša crew sa pomaličky, ale isto rozlieza do sveta a preto prichádza moment aby sme sa na určitý čas rozlúčili s Vami milí fanúšikovia a priestorom, kde ožila alternatívna kultúra v našom meste. Nebojte sa nekončíme, ideme pobehať svet, načerpať energiu a v Júli sa vidíme na Galote, ktorá prebehne v prírodnom areáli Rybniký pri Trenčíne. 

 

Na obrovský spoločný bordel sme si povolali domácich ostrieľaných hráčov : 

 

● KUTLO // NEUROFUNKGRID, MINDTECH ●

 

https://soundcloud.com/kutlodnb

 

● CUKER b2b METH // BASEMENT ●

 

https://www.mixcloud.com/erzanemeth/

https://soundcloud.com/basementdnb

 

● LS3KE b2b MIKRO // BASEMENT ●


 


 

https://soundcloud.com/ls3ke

 

● COCKROACH b2b RH+ // DRUMATCH, STREET MADNESS ●


 


 

 

● YEAH!BUT? // STREET MADNESS ● 

 

https://soundcloud.com/yeahbut

 

● THE X // DRUMATCH ●


 

https://soundcloud.com/TheX-dnb
 

● GOBLIN ●
 

https://soundcloud.com/helloimgoblin
 
Viac infomácii už čoskoro.

 

Akciu Vám prináša : Street Madness production , KLUB ZA RAMPAMI a Basement DnB.

01.04.2017

Sobota

Oldies Night3.00

Welcome drink na vstupe

Viac infoĎalšie pokračovanie Oldies Night sa uskutoční 1. apríla :)

Veríme že bude klub opäť plný a vy sa zabavíte. 

Welcome drink na vstupe

Vstup 3 euríčka

Tešíme sa na Vašu účasť :)

07.04.2017

Piatok

Gympel MEET UP@Za Rampami.sk

Ondrey Landers
GOBLIN
DJ Dalton Maye

Viac infoGympel meet up je event určený pre všetkých terajších, bývalých a aj budúcich študentov GMRŠ a Bilingválu. 

 

Hudobný priestrel zabezpečí trojica DJs: 

Ondrey Landers

GOBLIN

DJ Dalton Mayer. 

 

Môžeš sa tešiť na multižánrovú klubovú noc, na ktorú len tak nezabudneš (alebo zabudneš ✔). 

Tešíme sa na Vás! 

13.04.2017

Štvrtok

Strapo & DJ Spinhandz

Viac infoJeden z najlepších live raperov prichádza po niekolkých mesiacoch opäť Do Klubu Za Rampami! STRAPO si náš klub velmi oblúbil, čoho dôkazom je aj to, že zábery s jeho vystúpenia v našom klube použil aj vo svojom klipe. Po viac ako roku sa k nám vracia s nadupanou show, aby ukázal, že právom patrí medzi top koncertných interpretov a spolu so svojim DJom SPINHANDZOM predvedú to, ako má vyzerať spolupráca 1 MC versus 1 DJ. Chémia, ktorá medzi týmito dvoma interpretmi dlhodobo funguje je práve to, prečo dvojica Strapo & DJ Spinhandz pravidelne vypredáva všetky kluby, do ktorých zavíta - a 13 apríla,na zalený štvrtok to bude u nás!

viac info čoskor

16.04.2017

Nedeľa

Veľkonočný Náklad

DJ's : Dominik Gono / Marco van Polo/

Viac infoAko každý rok si pre teba Klub za Rampami pripravil Veľkonočnú Party.

DJ's : Dominik Gono / Marco van Polo/ 

22.04.2017

Sobota

FAMAT 2017 Polemic@Za Rampami 22.4.2017

Viac info

viac ifo čoskoro...

07.05.2017

Nedeľa

Horkýže Slíže

Viac info
Exkluzívny klubový koncert,ktorý odohrajú Horkýže Slíže v predĺženom víkende, na ktorý sa už teraz môžeme začať tešiť .

V nedelu 7.5.2017!!!Deň pred štátnym sviatkom...!!!

!!!!Predpredaj za 12e spustený.!!!!

Kníhkupectvo CODA ART na Námestí Slobody NMnV.

po-pia.od 8:00-18:00, Sobota od 09:00-12:00

alebo v Klube Za Rampami počas akcií.

Otvorenie klubu o 19.00 hod.

Support-

20.00-Punková Knedla

http://bandzone.cz/punkovaknedla

20.45-MF

http://bandzone.cz/mf1

21.30-Horkýže Slíže

19.05.2017

Piatok

AC/TN Za Rampami6.00

Viac info
Trenčianska skupina AC/TN vznikla z iniciatívy troch muzikantov. Peter Žucha, Kubo Žucha a Dodo Šimun. Ich spoločné zanietenie pre túto svetovú legendu bolo tak silné, že sa rozhodli k rock'n'rollovej ikone čo najviac priblížiť a tak v roku 2012 vznikol Tribute AC/DC - AC / TN.

Na poste bicích a basy sa vystriedalo niekoľko členov no dnes tieto miesta patria Ivanovi Pavlíkovi na bicích a Ľubošovi Beďačovi na base. Setlist je zložený výlučne z najznámejších skladieb svetovej rockovej legendy AC / DC. Pravdepodobne ako jediný revival AC/DC na svete má AC/TN aj UNPLUGGED akustický program. Stretnúť, vidieť a zažiť ich môžte v rôznych rockových kluboch, festivaloch či na motozrazoch po celej republike, ale i za hranicami Slovenska, no ich zatiaľ najväčším úspechom bolo vystúpenie ako support hudobnej legendy NAZARETH.

www.ac-tn.sk

https://www.facebook.com/actnrevival/

20.05.2017

Sobota

RetroSpektro

Viac infoS radosťou Vás pozývame na ďaľšiu zo série ॐ PSYTRANCE ॐ party v Novom Meste nad Váhom. Party RetroSpektro sa k Vám zase, po roku, vracia. Tentokrát s umelcami a dj-mi svojej doby. Poprvýkrát sa nám navyše na Slovensku predvedie dekoratér Lunar Deco z Macedónie !!!

 

Počas celého večera si budete môcť vychutnať psy-tvorbu rokov 2000 až 2010. Zachová sa pritom koncepcia večernej a nočnej následnosti, a prídu si na svoje ako milovníci melódie, tak i milovníci mystických tvrdších zvukov. 

 

 

 

LIVEacts:

 

 GONDAR /CZ/ (live & dj set)

www.gondaria.com

http://djgondar.weebly.com

 

W0DK4 /PN/ (live & dj set)

Neogoa rec.

 

DJs:

 

 RAWE /CZ/

Sonic Distortion

 

 GUBO /KE/

Soundscript 

https://m.soundcloud.com/majusik-sromberry/dj-gubo-sound-scripting

https://m.soundcloud.com/branislav-gubeliny-gubo/dj-gubo-something-to-say

 

 ROBAS /NM/

Zahadum Sphere

https://soundcloud.com/robasm  

 

Decos:

 

!!! LUNAR DECO /Macedonia/

!!! Forestdelic rec. , www.forestdelic.com

https://www.facebook.com/Lunar-Deco-410406372393215/?fref=ts

 

   

 

More info soon!

27.05.2017

Sobota

Švihadlo7.00

Viac infoSkupina Švihadlo je již třicettři let vytrvalým zástupcem reggae v Čechách (založena v roce 1983 v Mladé Boleslavi). V minulých letech skupina hrála pravidelně kolem sedmdesáti koncertů ročně v českých a slovenských klubech a festivalech. Švihadlo v uplynulých třiceti letech vydalo 4 velká CD ("Reggae Vol. 1".," Slunce" , "Sám si to nevychutnám" , "Oči otevřený" a "Času je málo"), a v roce 2003 oslavilo dvacet let své existence kompilací nevydaných a kuriózních nahrávek sahajících až do počátků působení souboru s názvem "Švihadlo pozpátku".

 

V roce 2004 vyšel více než půlhodinový „singl“ s názvem „REGGAE minideSKA“. CD obsahuje dvě nové písně švihadla a šest remixovaných skladeb z posledního velkého alba „Sám si to nevychutnám“. Titulní česko-slovenská skladba Reggae a Ska vznikla v roce 2003 na společných koncertech s populární slovenskou ska partou POLEMIC a byla na konci března 2004 za přítomnosti slovenských přátel pokřtěna v nabitém pražském ROXY.

 

V roce 2005 vznikla další zatím poslední deska "Oči otevřený", kterou produkoval basista ostravských BUTY Petr Vavřík. Na podzimu 2005 toto CD podpořilo Švihadlo více než 20ti koncerty v Čechách i na Moravě.

 

V roce 2007 jsme se kromě tradiční CZ klubových a festivalových zastávek koncertně podívali do Německa, Rakouska, Polska a Slovinska a na podzim jsme mimo jiné absolvovali "výživnou" šńůru po Slovensku.

 

V létě 2008 jsme byli uprostřed koncertního chodu nuceni vyměnit baskytaristu Pepu Marka za Petera Pavlíka (ex YoYo Band) neboť Pepa se na dva roky pracovně odebral na Britské ostrovy.

 

2010 - Výměna klávesáka. Za Ondru Vávru, který z pracovních důvodů musel ukončit činnost ve Švihadlu, nastoupil Honza Šimáček, se kterým se začala točit nová deska, resp její předobraz singl "V síti". Ondra ještě stačil natočit demáče a absolvoval příjemné soustředění u Václava Koubka. Do kapely se vrátil Pepa Marek.

 

2011 - Opět koncertování. Dokončování nahrávky nového CD se protáhlo až do jara. Křest nové desky se konal v LMB v září 2011. Pochvalné recenze za písně i sound desky, kocertní utužování repertoáru.

 

2013 - Výměna managementu a příprava a realizace tutné ŠVIHADLO - BEST OF 30 Let, podle stejnojmenné kompilace největších hitů kapely, která byla pokřtěna velkým koncertem v Pražském Lucerna Music Baru 29.10.2013.

 

2014 - Místo Honzy Šimáčka nastupuje od června na klávesy Vítek Beneš, dříve United Flavour, Neřeš atd. 1. června odchází dlouholetý člen Švihadla Vincent Richards .... hrajeme v šesti a jede se dál.

 

2014 - Na konci roku 2014 s námi začal vystupovat jako stálý host zpěvák, kytarista a skladatel Yannick Tevi, původem z exotického ostrova Vanuatu.

 

2015 - Skupina pilně koncertuje s novým hostujícím zpěvákem Yannickem Tevi a pozvolna připravuje nové skladby na další studiové album.

 

2016 - Náš zpěvák prodělává složitou operaci po životu nebezpečném úrazu, ale úspěšně se uzdravuje a doléčuje se od června se Švihadlem, které opět čile koncertuje.